Jak skutecznie leczyć zapalenie żołądka i dwunastnicy?

Witam. Jestem 28 letnim mezczyzna po badaniu gastroskopi w znieczuleniu ogolnym. Rozpoznanie to zapalenie zoladka i dwunastnicy. Leczenie trwalo ok 2miesiace. Obejmowalo diete i nastepujace leki prokit controloc trilac espumisan diphergan emanera spasmolina tranxene. Po zakonczonym leczeniu po ok 3tyg nawrot dolegliwosci powrocil (problem z przelykaniem, chrypka, ucisk w klatce piersiowej). Prosze o porade czy leczenie nie bylo zbyt krotkie czy moja choroba moze byc achalacja lub inna choroba ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza prowadzącego leczenie . Po przeanalizowaniu będzie można zalecic odpowiednie dalsze postepowanie