Jak skutecznie można leczyć brodawki?

Witam.Mój 5 letni syn został zaatakowany brodawkami.Pierwsza pojawiła się pod stopą,kolejna na palcu od nogi od spodu.Ma również małe brodawki na posladkac A teraz wyszło kilka pod kolanem.Nie wiem jak mam je zatrzymać.Stosowałam Wartix-zero efektów.Od jakiegoś czasu Brodacid I też nie bardzo.Czy można te preparaty stosować na te miejsca pod kolanem albo na pośladku?Czy to prawda ,ze jeżeli usunięty matkę-brodawek to inne odpadna?Mieszkam W Irlandii i tu każą mi nic nie robić z tymi brodawkami

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do dermatologa po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie