Jak skutecznie odstawić tabletki przyjmowane od 11 lat?

Witam.Jestem na paroxetynie już 11 lat20 mg.10 lat było w miarę dobrze.Po 10 latach wróciły leki i objawy somatyczne z podwójną sila.Została mi dawka podwyższona po czym objawy w miarę ustąpiły.Ale rozpoczęłam również psychoterapię która trwa rok.Wspólną decyzja z psychologiem było aby zacząć odstawić już lek gdyż nauczyłam się radzić sobie w lekiem i rzadziej się pojawiają. I oto moje pytanie zeszłym już z dawki 30 mg na 10 mg dziennie bez problemu.A teraz co trzeci dzień nic zaczęłam i jakoś źle się czuję jakąś poddenerwowana biegunki itd.I moje pytanie czy wogole da się zejść do zera z tymi tab.po zażywania ich aż 11 lat.Pozdrawiam Sabina 40 lat

Dzień Dobry Pani Sabino,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Jakiekolwiek zmiany w dawkowaniu/odstawianiu farmaceutyku, wskazane jest by konsultować tylko, z Lekarzem prowadzącym Panią.

Serdeczności oraz pomyślności Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605