Jak skutecznie odstawić Xanax?

Jak skutecznie odstawić xanax biorę rano 2mg SR i 2mg zwykły w sumie 4mg przez ok. 5lat. Serdecznie proszę o odpowiedż.

Witam,

alprazolam jest lekiem niezwykle uzależniającym. W tym wypadku z powodu dość dużej dawki dobowej i długiego okresu zażywania zalecam konsultancję psychiatryczną. Odstawienie tej dawki będzie wymagało zastosowania leków wspomagających odstawienie, będzie też procesem długotrwałym i być może niezbyt przyjemnym...

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl