Jak skutecznie pokonać zaburzenia lękowe?

Witam, mam ciagle nawracajacy problem. Od dziecka przy kazdym wyjezdzie na oboz, wycieczki mialem straszne leki, strach, zadza natychmiastowego powrotu do domu. Stach, lek pojawial sie tez przed zmiana miejsc. To samo mam przy zmianie pracy itp. Nawet gdy dostaje oferty pracy dobrze platnej w dobrych watunkach dostaje paralizu. Od roku zazywam Triticco CR 150 wieczorem ale leki dalej powracaja, prosze o pomoc

Dzień Dobry Panu :)

Domyślam się, że jest Pan w leczeniu tylko farmakologicznym?

Zachęcałabym Pana do rozważenia psychoterapii, najlepiej poznawczo-behawioralnej (równolegle z farmakoterapią) co byłoby dla Pana efektywną i równocześnie komplementarną formą terapii.

Serdeczności oraz radości Panu życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605