Jak skutecznie pozbyć się lęku?

mam niesamowity strach jak moge sie pozbyc strachu?

Dzień dobry,
Bardzo szkoda, że nie sprecyzował Pan tego pytania i nie rozwinął go bardziej. Na podstawie tak małej ilości informacji nie jestem wstanie wypowiedzieć się obszerniej na ten temat. Polecam wizytę konsultacyjną u psychologa psychoterapeuty, gdyż pomocna być może okazałaby się terapia. Ciekawi mnie to, czy przeżywa Pan lęk związany z konkretnym obiektem/sytuacją czy też taki o rozlanym, uogólnionym charakterze? Czy to strach o coś lub z powodu czegoś? Czy to lęk niewiadomego pochodzenia? Od jak dawna to trwa? Na ile zaburza to Pana codzienne funkcjonowanie? Niestety sporo tu niewiadomych. Mam nadzieję, że uda się Pan na konsultację i Pana problem szybko się rozwiąże.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/

Dzień Dobry Panu,

Odpowiadając na Pana pytanie, zachęcam do osobistej/diagnostycznej konsultacji psychologicznej/psychoterapeutycznej, w Poradni Zdrowia Psychicznego, w ramach NFZ-tu albo prywatnie.

Zapraszam serdecznie do konsultacji w Gabinecie albo via Skype.

Z życzeniami dla Pana dobra,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Witam Pana,
Skuteczną i często wystarczającą formą leczenia
zaburzeń lękowych jest psychoterapia.
Zachęcam Pana do skonsultowania problemu z psychologiem
i do spotkań terapeutycznych.
Terapeuta pomoże Panu uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami zaburzeń lękowych oraz ich konsekwencjami,
dzięki czemu odzyska Pan spokój, poczucie bezpieczeństwa
i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
e-mail: psycholog24x@gmail.com
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl