Jak skutecznie radzić sobie z wągrami?

Witam chciałabym spytać jak skutecznie usunąć wągry? A mianowicie chodzi mi o duże czarne dziurki które mam od paru lat. Stosowanie żadnych kosmetyków nie pomaga a podkład w nie dosłownie wpada. Proszę o pomoc .

Polecam:
- raz w tyg. peeling + maska z glinki zielonej
- na co dzień tonik z kwasem
- krem nawilżający "no comedogenic"
Dodatkowo kwasy lub mikrodermabrazja u kosmetyczki.

Dzień dobry,

Rozwiązaniem Pani problemu będą zabiegi złuszczające. Bardzo dobre efekty można osiągnąć mikrodermabrazją laserową lub serią peelingów chemicznych. Ponadto warto by specjalista dobrał odpowiednie dla Pani skóry produkty do pielęgnacji domowej.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Na zaskórniki najczęściej stosuje się zabiegi: -peeling medyczny -peeling kawitacyjny -mikrodermabrazja wszystkie te zabiegi można połączyć z odpowiednio dobraną do rodzaju skóry maską.

W domu polecam przemywać twarz płynem micelarnym, stosować regularnie peeling enzymatyczny, żel do mycia twarzy np. Bioderma lub La roche posay effaclare gel mouusant.Prosze stosować kremy nawilżające o lekkiej konsystencji