Jak skutecznie schudnąć 4 kg w udach i kolanach?

Witam ;-) Mam 20 lat. Bardzo chciałabym schudnąć, pozbyć się kompleksów na punkcie swoich ud i kolan. Mam 161 cm wzrostu, ważę 57 kg. Przed wakacjami ważyłam o 4 kg mniej. Jak powrócić do poprzedniej wagi? Dodam jeszcze, że walczyłam z tymi kilogramami przez ostatni tydzień i zamiast schudnąć, przytyłam 1 kg... Proszę o pomocne wskazówki, bo nie chciałabym się poddawać. Z góry dziękuję ;-)

Witam!

Przy Twojej wadze nie powinnaś mieć trudności w zrzuceniu tych paru kilogramów. Nie napisałaś jak z nimi walczyłaś, ale mogłaś popełnić bardzo prosty błąd.

W diecie nie chodzi o to, aby nic nie jeść, ale o to, by spożywać odpowiednie produkty w równych odstępach czasu. Bardzo ważne jest regularne zjadanie posiłków. Jeśli nie masz czasu na 5 posiłków dziennie, zjadaj 3 albo 4, istotne jest, aby odstęp pomiędzy nimi nie był dłuższy niż 5 godzin. Wtedy nie będziesz się najadała, a Twój organizm nie będzie gromadził tłuszczu.

Drugą wskazówką jest uprawianie sportu. Im więcej się ruszasz, tym Twój organizm spala więcej tłuszczu, jesteś szczęśliwsza i zdrowsza. Polecam każdy rodzaj sportu. Różne ćwiczenia znajdziesz na naszej stronie: http://www.abccwiczenia.pl/.

Pozdrawiam.