Jak skutecznie schudnąć z brzucha?

Witam zaczne tak nie jestem wyjatkowo gruby ale brzuszek mi troszke urusl kiedys tak jakos nawet nie zauwzylem kiedy. Byl tez czas ze nie odchudzaem sie ani nic ale poprostu troszke nie wiem czy spalilem czy jak to nazwac. Tzn wczesniej to ten tluszczyk na brzuchu byl taki ytrzymajacy sie a tera zjest taki luzny okreslajac to tak jakos. I pytanie jak pozbyc sie tego czy robiac brzuszki spali sie to czy nie i trzeba cos jeszcze, ogolnie zdrowo sie odzywiam. Raz mi sie zdarzylo ze nabrale troszke.

Witam
Jeśli chce Pan ,,schudnąć z brzucha" to muszę zmartwić, iż nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalanie tłuszczu. Aby pozbyć się tłuszczu zlokalizowanego w okolicy brzucha niezbędna będzie odpowiednia dieta, opierająca się na zdrowych produktach, wskazana jest również regularna aktywność fizyczna. Wówczas pozbędzie się Pan tłuszczu, nie tylko z brzucha ale z różnych części ciała. W jakich częściach ciała odkłada się najwięcej tłuszczu i z których najszybciej się go Pan pozbędzie podczas redukcji, zależy przede wszystkim od uwarunkowań genetycznych. A to, że jedząc podobnie jak kiedyś brzuch rośnie, a w przeszłości nie było z tym problemu, spowodowane jest najprawdopodobniej tym, iż po 30 roku życia spowalnia nam metabolizm.

Pozdrawiam

http://www.zawadzki.fitdietetyk.pl