Jak skutecznie schudnąć z brzucha i nóg w jeden miesiąc?

Mam 16 lat i chciałabym schudnąć w jeden miesiąc. Wskaźnik BMI mam w normie gdyż waże 61kg przy 168 cm wzrostu. Jednak mam widoczne wałki na brzuszku i grube nogi. Chciałabym to jakoś spalić. Nie chcę się za bardzo głodzić, zależy mi głównie na jakiś ćwiczeniach. Chciałam jeszcze zapytać czy jedzenie lodów bardzo wpływa na wage? I np kiedy owinę się kocem zaczynam się pocić, czy to także daje jakąś utrate wagi? Bo przecież kiedy uprawiamy jakiś sport też się pocimy? Wiem, że to głupie pytanie, ale chciałabym wiedzieć :) Prosze o porade
16 LAT ponad rok temu

Witam,
Jeśli chodzi o zajęcia w fitness klubie to polecałabym:
ABF- zajęcia nastawione na redukcję tkanki tłuszczowej w obrębie dolnych części ciała (uda, pośladki, brzuch),
Rowery- zajęcia na rowerach, czasem występują także w formie Fat Burning, czyli z nastawieniem na spalanie tkanki tłuszczowe (instruktor dba o zachowanie tętna najodpowiedniejszego do spalania tłuszczu),
Step- zajęcia na specjalnej platformie, z intensywną pracą nóg,
Dance- zajęcia w formie tanecznego układu,
Magic Bar- zajęcia ze sztangą i ciężarkami, z dużą ilością przysiadów - świetnie kształtują mięśnie.
Ładnych kształtów ciało nabiera także dzięki zajęciom typu Pilates.

Najmniej kalorii zawierają sorbety owocowe (kaloryczność różna w zależności od użytego soku owocowego) i tradycyjne lody śmietankowe (ok. 100 kcal w 100g) bez dodatków czekolady, orzechów, polewy i innych.
Proces pocenia to przede wszystkim utrata wody.
Pozdrawiam