Jak skutecznie się pozbyć zaskórników?

dzien dobry, W jaki sposob mozna sie pozbyc zaskornikow na twarzy?http://kobieta.wp.pl/gid,15214253,img,15214322,kat,52556,title,Miod-i-cytryna-redukuja-zaskorniki,galeriazdjecie.html?ticaid=113c74 moje sa podobne jak te na tym zdjeciu

Dzień dobry,

Aby zniwelować rozszerzone pory i zaskórniki najlepiej jest działać kompleksowo.
Myślę, że w tej kwestii warto zdać się na specjalistę, który dobierze odpowiednią pielęgnację domową jak i gabinetową. W Pana przypadku dobre efekty może przynieść seria peelingów chemicznych lub mikrodermabrazji laserowej.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska