Jak skutecznie ujędrnić uda i pośladki?

Witam, Co zrobić,by jak najszybciej i najskuteczniej ujędrnić uda i pośladki? mam atopowe zapalenie skóry i od jakiegoś czasu moje ciało bardzo się "zestarzało",mimo ciągłych ćwiczeń (bo jestem tancerką). Proszę o pomoc.

Witam najlepiej jest odwiedzić gabinet medycyny estetycznej i na konsultacji lekarz obejrzy stan skóry i dobierze odpowiednie zabiegi.
Bardzo często stosuje się zabiegi z ostrzykiwaniem preparatami w połączeniu z zabiegami urządzeniami .