Jak skutecznie usunąć gradówkę z powieki?

Witam. Od 2 miesięcy mam gradowke na powiece. Lekarz na początku zastosował antybiotyk ale nie przyniosło to żadnej poprawy i radził aby stosować gorące okłady aż do skutku. Gradowka była już bardzo duża i dwa dni temu pekla na powiece wypłynęła ropa teraz to się ciągle otwiera i wycieka na zmianę krew lub przezroczysty płyn. Co robić? Czy mam iść do lekarza? A może dalej robić gorące okłady? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza sadze ze może być konieczny zabieg