Jak skutecznie usunąć kurzajki na dłoni?

Mam pytanie : w jaki sposób usunąć kurzajki na kciuku oraz ręce? Próbowałem zamrażać zamrażaczem tym dostępnym w aptece ale nbie pomogło teraz stosuje domowe sposoby jakąs mieszanine z kurkumą nie wiem czy pomoże. Czy jest jakiś skuteczny sposób? Męcze się z tymi kurzajkami już przeszło 6 miesięcy i nic nie pomaga. mam zamiar nawet iśc do chirurga ale niewiem czy to dobry pomysł. Podobno strasznie boli.

Witam! Niestety, tak to jest z kurzajkami. Proponuje udać się do dermatologa, wtedy otrzyma Pan profesjonalne leki. Czasami faktycznie smarowanie brodawek nie przynosi spodziewanych rezultatów- można próbować usunąć je przez mrożenie lub laserowo- wtedy szybciej można się ich pozbyć, ale tez nie jest to metoda 100%, bo czasami dają odrost lub pojawiają się w nowym miejscu. Taka jest natura kurzajek, aczkolwiek warto z nimi walczyć, wtedy ograniczamy ryzyko przeniesienie wirusa w inne miejsca tudzież zarażenia innych osób. Pozdrawiam!