Jak skutecznie walczyć z trądzikiem w dorosłym wieku?

Witam , cchciałabym się dowiedzieć na temat trądziku , a więc mam na czole małe krosteczki pod którymi jest tak jakby woda używam toniki które nie dają żadnego skutku ,prosiłam bym o jakoś pomoc

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.