Jak skutecznie wyleczyć febrę?

Witam, wychodzi mi na ustach febra. Trzeci raz pod rząd. Jedna się goi i wychodzi kolejna. Przy pierwszej byłam przeziębiona, wyleczyłam się bez antybiotyku, organizm czuje, że mam przemęczony, dużo stresu związane ze studiami i zaliczeniami, partnera mam stałego i staram się np nie pić po kimś z tej samej butelki. Stosuje plasterki i maść na febrę, zaraz gdy tylko poczuje swędzenie niestety to nie pomaga. Febra tak czy siak wychodzi, szybciej się goi przy użyciu maści. Czy powinnam zrobić jakieś badania? Idzie zapobiec wystąpieniu kolejnych opryszeczek?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć