Jak skutecznie wyleczyć grzybicę pochwy?

Witam. Mam 20 lat.Od dłuższego czasu-około 5 lat- używam tamponów. Od około 2-3 lat mam objawy wskazujące na grzybicę pochwy. Leczyłam się m.in Gynalginem , ale żaden środek przepisany przez ginekologa nie działa, a jedynie nasila objawy. W ostateczności spróbowałam "szamańskich" sposobów. Zauważyłam,że po dużej ilości żurawiny, kapusty kiszonej objawy się łagodzą. Po irygacji jogurtowo-czosnkowej objawy znikają na kilka dni.. Co mam robić żeby się pozbyć grzybicy raz na zawsze?

Witam,
może Pani zastosować środek przeciwgrzybiczy flukonazol w jednorazowej dawce 150mg (istotne aby przeleczył się również partner seksualny)- konieczna wizyta u ginekologa i recepta.
Proponuję nie korzystać na czas infekcji z tamponów które zaogniają tylko infekcję.

pozdrawiam