Jak skutecznie wyleczyć infekcję górnych dróg oddechowych?

Zapalenie górnych dróg oddechowych trwa 4 tygodnie. Zastosowano leczenie Antybiotyk kolejno: Mozoxin, Taromentin, Klabax Wziewne : Miflonide, Ventolin (przez tydzień ) Do inhalatora kolejno : Pulmikort, Berodual, Mucoslwan , a także w tabletkach Claritine, Milukante, Erdomed, Pecto Drill, Eurespal, Hydroxyzinum VP, Encorton, Moloxin. Bez efektów. Obecnie lek robiony, skład : Ephedrini 0,03, Diphergan 0,01, Enkorton 0,02, Calci lactici 0,3. Bardzo proszę o opinię czy lek robiony pomoże

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest konsultacja lekarza pulmonologa lub laryngologa. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć