Jak skutecznie wyleczyć infekcję pochwy?

witam Panie doktorze w jaki inny sposób można zwalczyć bakterie e coli w pochwie kiedy żaden z antybiotyków z antybiogramu nie działa . bakterie sa bardzo liczne w wymazie . Mam wykupioną autoszczepionke uro vaksum ale lekarz powiedzial ze mogę ja wziąć dopiero po wyleczeniu sie tylko ze jak narazie nic nie działa a ja juz chyba mam depresje.

Dzień Dobry Pani,

Na Pani pytanie może odpowiedzieć tylko lekarz, na konsultacji osobistej, który zna Panią i Pani historię, ma możliwość wglądu w Pani wyniki analityczne.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej