Jak skutecznie wyleczyć krostki na penisie?

Witam, otóż po stosunku miałem zapalenie cewki moczowej, czerwone kropki na penisie. Bylem u lekarza, przepisał mi jakąś maść przeciwgrzybiczą, tabletki moczopędne oraz doksycyklinę, jakby były to zmiany dotyczące choroby wenerycznej. Chciałem się zapytać, bo teraz podczas wzwodu mam jakby opuchnięty żołądź z taką chropowatą czerwoną powierzchnią i drobnymi guzkami. Naprawdę są drobniutkie. Podczas spoczynku penis wygląda normalnie, nie widać już niczego, jakby był całkiem zdrowy. Co to może być?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Jest prawdopodobne że opisywane objawy wynikają z niedoleczonej wcześniejszej infekcji. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza, który zalecił leczenie. Jeżeli występują inne objawy, na przykład nieprawidłowa wydzielina z cewki moczowej, ból, pieczenie, swędzenie, częste oddawanie moczu - wówczas proszę z wizytą nie zwlekać.

Jeżeli ma Pan stałą Partnerkę, a nie było stosowane u niej leczenie, warto rozważyć jego przeprowadzenie.

Pozdrawiam