Jak skutecznie wyleczyć zakażenie pasożytem u dziecka?

Dziecko od roku leczone na glistę ludzką. Przeleczone Vermox 3 serie po 2 tabletki dziennie przez 3 dni. Nie zadziałało. Następnie pyrantelum 3 serie po całej butelce przez 2 dni. Nie zadziałało. Ostatni Zentel 3 serie po 1 butelce przez 2 dni, wszystko w odstępach 2 tygodniowych. Cały czas pije olej z pestek dyni, sok z ogórków lub kiszonej kapusty. Pomiędzy wprowadzaniem następnych leków zioła na pasożyty i pestki z dyni. Nic nie działa. Lekarze rodzinni rozkładają ręce. Dziecko już prawie nie ma paznokci, tak są obgryzone. Nie da się upilnować.

w jaki sposób była potwierdzona glista, może warto poszukać innych przyczyn, leczenie warto prowadzić w okolicy pełni kiedy aktywność pasożytów jest największa pozdrawiam