Jak skutecznie zmniejszyć wagę u młodej kobiety?

Witam. Chciałabym sie doradzić. Nie mam nadwagi jednakże chciałabym schudnąć kilka kilogramów tylko że jest kilka spraw które mi to utrudniają. * Pracuje w sklepie od 10 do 18 gdzie mam tylko przerwę o 14 wiec mam problem z utrzymaniem 5 posiłków dziennie * Dojazd i powrót do domu zajmuje mi godzinę wiec wychodze o 9 a wracam o 19 * W pracy nie ma lodówki ani mikrofali wiec nie mogę przechowywać ani odgrzać sobie jedzenia. To takie największe dylematy dla mnie i chciałabym sie doradzić w posilk

Magdalena Maciejewska
Dietetyk Bydgoszcz
Http://www.maciejewska.eu

Dzień dobry,

w każdym systemie pracy jest możliwa redukcja masy ciała, po prostu czasami wolniej ona przebiega. Aby zdrowo zrzucić zbędne kilogramy proszę się skontaktować z dietetykiem Z Pani okolicy, który dostosuje jadłospis do Pani potrzeb.

Pozdrawiam
Joanna wardenga