Jak skutecznie zmywać wodoodporny krem z filtrem z twarzy?

witam, jak skutecznie zmywać wodoodporny krem z filtrem z twarzy?

Kremy z filtrem generalnie trudno sie zmywaja. Duzy problem moze to sprawiac dla osob z tzw. skora wrazliwa. Tarcie, powtarzanie mycia woda itp. moze nasilac podraznienie. Stad czasami zaleca sie, aby zanim polozy sie krem z filtrem, naniesc na skore bardzo cienka warstwe kremu na bazie siliconu. Wowczas zmycie nalozonego pozniej kremu z filtrem nie stwarza trudnosci.