Jak skutecznie zredukować cellulit?

Witam serdecznie. Moim największym kompleksem jest brak jędrności skóry nadmierny cellulit m.in na udach. Szukam skutecznego sposobu (ale nie inwazyjnego). Czy ekstrakt z bluszczu i kasztanowca zawarty w kosmetyku "Vialise" (który znalazłam na forum) będzie skutecznie wpływał na redukcję cellulitu? :) Pozdrawiam

Dzień dobry, cellulit to problem leżący głęboko, bo aż w tkance tłuszczowej. Żadne kosmetyki nie mają takiej mocy, aby tam przeniknąć i zadziałać, tak więc w walce z cellulitem konieczne są specjalistyczne zabiegi. I tutaj polecam wykonanie zabiegów fali uderzeniowej/ akustycznej, karboksyterapii, masaże próżniowe ( bańka chinska, enermologa, icoone itp) czy masaże manualne.

Pozdrawiam