Jak skutecznie zrzucić zbędne kilogramy?

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Mam 16 lat, ok.55 kg i 165 cm wzrostu. Myślę, że jestem aktywna, regularnie uczęszczam na wf, do szkoły chodzę 2 km w jedną stronę, dodatków raz w tygodniu chodzę na tance. nigdy nie stosowałam żadnej diety, zmieniłam jedynie nawyki żywieniowe (kiedyś ważyłam jakieś 8-10 kg więcej): jem regularnie 5 posiłków dziennie co 3 godziny, na śniadanie zwykle jem musli, w szkole jakieś jabłko, potem kanapkę z pełnoziarnistego pieczywa z jakąś chuda szynka, jak wracam do domu to najczęściej jem kurczaka duszonego lub tez wędzonego łososia, na kolacje jabłka lub jogurt. w weekendy podobnie. w mojej rodzinie występuje nadwaga.. chciałabym schudnąć do 47 kg, co jeszcze mam zrobić?
16 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała jest jak najbardziej prawidłowa, nie ma więc powodów do włączania diety odchudzającej.

Pamiętaj, aby do większości posiłków zjadać świeże warzywa.
Zachęcam do zaznajomienia się z Piramidą Zdrowego Żywienia, która "informuje" o tym, co powinno znaleźć się każdego dnia na Twoim talerzu.

Znajdziesz ją pod linkiem:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Nie rezygnuj z ruchu, pozwoli Ci on na zachowanie ładnej sylwetki.

Pozdrawiam