Jak skutecznie zrzucić zbędne kilogramy i poprawić samopoczucie?

Witam serdecznie mam problem z nadwagą mimo diety waga stanęła w miejscu, mam kłopoty ze snem nie czuje zmęczenia, czuję że łapie mnie depresja nic mnie nie cieszy gdzie szukać pomocy może jakieś tabletki na receptę mi pomogą choć parę kg potrzebuje zrzucić błagam o pomoc

Witam,

depresja jest chorobą wymaga specjalistycznego leczenia, w związku z tym zachęcam do konsultacji u lekarza psychiatry. Pomoc można uzyskać w Poradni Zdrowia Psychicznego NFZ.
Jeśli chodzi o zrzucenie zbędnych kilogramów, zalecany jest aktywny tryb życia, zdrowy styl życia, odpowiednia dieta i ćwiczenia, zachęcam do lektury, polecam książkę Dr Dąbrowskiej: "Ciało i ducha ratować żywieniem"
http://dzielneniewiasty.blogspot.com/2013/11/zdrowie-pochodzi-z-jedzenia.html
Pozdrawiam serdecznie