Jak sobie pomóc? Białawe upławy

Od paru miesięcy zauważyłam białawe, wodniste upławy... czuję przez to dyskonfort... :/ upławy sa wodniste ale stają się też gęstsze serowate koloru żółtawego.... oprócz tego nic mnie nie boli nie, nie czuję swędzenia. Codziennie dbałam i nadal dbam o higienę miejsc intymnych, dlatego też nie wiem, skąd te upławy mogły się wziąć... czy są jakieś domowe sposoby albo jakieś leki bez recepty, które by mi pomogły?
ponad rok temu

Witam.

Niestety, objawy które Pani opisuje, wskazują na grzybicę pochwy, która wymaga leczenia. Może Pani na początek spróbować zastosować preparaty dostępne w aptece bez recepty, jednak jeżeli nie uzyska Pani poprawy, zalecam wizytę u ginekologa i wdrożenie zaleconego przez niego leczenia. Konieczne będzie także leczenie partnera.