Jak sobie pomóc po ucieczce męża?

Witam potrzebuję pomocy mój mąż mnie zostawił,uciekł ode mnie i dzieci.po 15latach małżeństwa.Bo wymagam by pomógł mi przy dzieciach są duże 9 i 15 lat,ale też potrzebna jest kontrola i opieka.Zostawił mnie w domu swoich rodziców.Jestem załamana chcę się z tamtąd wydostać ale nie mam dokąd.

Witam,
rozumiem Pani żal i trudną sytuację. Ważne aby nie poddawała się Pani i dołożyła wszelkich starań aby uporządkować swoje życie. Proszę przemyśleć dostępne dla Pani możliwości. Jeżeli nie chce Pani mieszkać z teściami to może rodzina z Pani strony pomoże, albo znajomi. Warto też zastanowić się nad alimentami na dzieci i uregulowaniem prawnym.
Powodzenia!

Witam,
zalecane jest wsparcie psychoterapeutyczne dla Pani, z pomocą psychoterapeuty łatwiej będzie poradzić sobie z problemami.
Pozdrawiam serdecznie