Jak sobie pomóc po uzależnieniu od narkotyków?

Witam mam glupie pytanie ponoewaz nie jestem pewien czy any napewno dobrze wszystkp rozumi,co oznacza dokladnie "ogarnij sie" dodamm ze przestalem palic marihuane nie pije juz chce zapisac sie na j.angielski... Ale mam depreseje i nerwice ciezko mi z tymi choronami co kolwiek osiagnac i tez czekam na pomoc psychologa czy to wystarczy?? Czy dobrze dokladmnie to odbieram dodamze bardzo duzo zapominam mysle o moich porazkach i mam problemy finanaowe... Choc to drugie staram sie jakos ogarnac,..

Dopóki czeka Pan na pomoc psychologa, może się Pan udać na konsultację do psychiatry - nie trzeba skierowania i terminy są zwykle krótsze. Być może lekarz podejmie decyzję o leczeniu farmakologicznym.
Oprócz Poradni Psychologicznych czy Poradni Zdrowia Psychicznego, istnieją także Poradnie Leczenia Uzależnień. W ich ofercie są zazwyczaj nie tylko spotkania indywidualne, ale i grupowe. Do tego spotkania grup AA - nie tylko dla alkoholików, ale dla osób z wszelkimi uzależnieniami. W każdym z tych miejsc może pan otrzymać wsparcie, zanim rozpoczną się spotkania z psychologiem.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/