Jak sobie pomóc w nerwicy natręctw?

Witam, mam pytanie, otóż mam nerwicę natręctw chodziłam do psychologa rok teraz nie chodzę poniewaz też nie dam rady ide do pracy.. mama mi często mówi a wez nie rób tego.. ale to nie jest tak łatwo.. uważacie ,że ignorowanie to jest najlepszy sposob biore tabletki faxolet ale tak sobie działają.. jaki jest najlepszy sposob na wyjscie z tego ? nie mowiac o terapi, bo nie mam jak chodzic...

Jeśli z jakichś powodów nie jest to możliwe polecam 2 książki " w których odnajdzie Pani praktycznie wskazówki jak radzić sobie z lękiem oraz objawami zaburzenia obsesyjno - kompulsyjnego:
1. "Lęk i fobia.Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi" Edmund J. Bourne
2. "Pokonać OCD czyli zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Praktyczny przewodnik". Hyman Bruce M., Pedrick Cherry

Pozdrawiam!
http://pracownia-terapii.pl

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę, który pracuje w godzinach niekolidujących z Pani pracą.

Najlepsze efekty w leczeniu nn daje połączenie farmakoterapii z psychoterapią.