Jak sobie pomóc z bolesnym brzuchem i zaparciami?

Witam, 3 miesiace temu mialam cos w rodzaju zatrucia pokarmowego. Pozniej czesc objawow takich jak mdlosci czy luzne stolce pozostalo. Zrobilam usg, badania krwi i koczu ktore nic nie wykazaly. Od 2 dni mam bardziej spiety i bolesny brzuch, zaparcia, mozliwe ze stan podgoraczkowy. Do poniedzialku (6dni) jestem za granica, co powinnam zrobic ?

Trudno mi określić jakie powinno być dalsze postępowanie bez bezpośredniego badania. Proszę w chwili obecnej zażyć leki dostępne bez recepty typu rozkurczowego i przeciwbólowego. Jeśli po tych lekach dolegliwości nie ustąpią trzeba z tym problemem udać się bezpośrednio do lekarza.