Jak sobie pomóc z codzienną biegunką?

Witam, Mam 23 lata, od 5 miesięcy mam problem z biegunkami które występują codziennie. Byłam u lekarza dostałam skierowanie na kolonoskopie wynik IBS zespół jelita nadwrażliwego. Lekarz przepisał mi IRCOLON po który nie czuje ani grama poprawy mam wrażenie że z dnia na dzień jest gorzej. Boje się wychodzić z domu czy nawet gdzieś jechać, nie wspominając że boje się iść do pracy i spożywać śniadanie na przerwie, dochodzi do takiego momentu że przed pracą łykam stoperan i w czasie pracy nic nie jem dopóki nie wróce do domu. Proszę mi pomóc bądź nakierować co mogę zrobić aby chociaż troche normalnie żyć. Na forum czytałam o wizycie u psychologa, czy w moim przypadku mogłoby mi to pomóc normalnie wyjść z domu i udać się do pracy ?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze przede wszytskim konieczna ponowna wizyta u lekarza gastroenterologa