Jak sobie pomóc z nadmiernym poceniem całego ciała?

Witam,Prosze o pomoc!!! Moim problemem jest nadmierne pocenie calego ciala.Na rece mialam robiona sympatektomie teratoskopowa,Najgorsze jest to ze nie chodzi mi tylko o rece czy stopy ktore mozna zrobic botoksem,dla mnie problem jest ze wszystkim...buzia,plecy,brzuch,okokolice intymne,lydki...no kompletnie wszystko zalewa mnie potem.Mam porobione wszystkie badania..tarczyca niedoczynnosc uregulowana pod stala kontrola lekarza,derm.,neurolog i inni lekarze nie pomagaja. Nie daje rady tak zyc:((

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki efekt operacji? Sadze ze wskazana jest konsultacja lekarza torakochirurga