Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 6 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak sobie pomóc z problemami z erekcją i wytryskiem?

Witam, mam 25 lat, już prawie od roku mam problemy z erekcja i wytryskiem. Podczas próby erekcja po prostu zanika lub nie mogę skończyć. Wcześniej parę razy się udawało. Moja kobieta to pierwsza partnerka seksualna i od samego początku tak jest. Wcześniejsze lata dużo się masturbowałem. Już strasznie podupadłem na psychice, nie mam ochoty na kolejne próby, wiem, że ona też jest tym zmęczona. Co zrobić? jak sobie pomóc?
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień Dobry. Proponuję wizytę u lekarza seksuologa/urologa celem oceny podłoża organicznego. Jeśli takie podłoże zostanie wykluczone to proponuję pracę terapeutyczną u psychologa-seksuologa. Życząc udanego seksu, D.Pysz-Waberski www.nadżycie.pl facebook.com/nadzycie/ Konsultacje Skype: Wsparcie Psychomeds

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy