Jak sobie pomóc z problemami z układem pokarmowym?

Dzień dobry. Mam problemy z układem pokarmowym. Miałam zabiegi kolonoskopi oraz gastroskopi. Po zabiegu gastroskopi wyszło mi ,że mam : gastroskopia żółciowa, lekarz przepisał mi leki lecz nie widzę poprawy. PO każdym posiłku mam mdłości i biegunki, nietolerancja na wiele posiłków nie wiem z czym jest to związane i jak się leczyć ,schudłam już bardzo dużo i utrudnia mi to funkcjonowanie w życiu.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jak długo przyjmuje Pani te leki? Może to jeszcze za krótki czas, niektóre leki potrzebują więcej czasu aby rozwinąć pełne działanie. Ewentualnie kontrola u gastroenterologa celem modyfikacji leczenia.
Pozdrawiam