Jak sobie pomóc z wciągniętym sutkiem?

Witam, Moje pytanie dotyczy okazyjnie wciagnietego lewego sutka. Dzieje sie to po przebudzeniu, mam wrazenie ze pod wplywem chlodu. Areola jest zmarszczona a sutek wciagniety w srodku (tworzy sie dziurka w areoli). Jest to w pozycji lezacej na plecach, a zaraz po zmianie pozycji na inna sutek wychodzi i areola tez powraca do normy i ogolem tez tak jest w ciagu dnia. Jestem Mama 1,5 dziecka, ale karmilam go tylko kilka dni po porodzie.Badania piersi rowniez mialam wykonywane niedawno. Czy powinnam sie martwic?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazna ocena palpacyjana piersi i wykonanie usg , proponuje zgłosić się do ginekologa