Jak sobie pomóc ze zdradą partnera?

WITAM. ZAWSZE POZA PAROMA WYJĄTKAMI BYŁAM OSOBA SZCZERĄ I LUBIANĄ. BYŁAM OD 16 ROKU ZYCIA Z JEDNYM MĘŻCZYZNĄ, ZA TZW. GÓWNIARZA ZDARZAŁY SIE JAKIES PODRYWAY ALE NIGDY CIELESNE KONTAKTY POZA POCAŁUNKAMI - Z JEGO STRONY TEŻ. NASZ ZWIĄZEK JUZ POTEM OPIERAŁ SIE RACZEJ NA KOMPROMISIE . NIE KŁOCILISMY SIĘ. PO 10 LATACH URODZIŁ SIE NAM SYN. JUZ WTEDY PODEJRZEWAŁAM GO O ZBYT BLISKIE KONTAKTY Z KOLEZANKA, ALE UFAŁAM MU NADAL. WYBUDOWALISMY DOM RAZEM. PZRECZYTAŁAM PARE DZIWNYCH SMS -ÓW- TO NIE KONIEC

Dzień dobry, najważniejsza jest wspolna rozmowa. Jeżeli partner nie zdaje sobie sprawy że Pani wie, proponuję poruszyć ten temat. Związek to relacja zależna i zawsze trzeba poznać zamiary obydwu stron. Następnie proponuję Pani/ Państwu umówić się na konsultacje psychologiczną dla par. Takie spotkania pomagają poukładać sobie wszystko od nowa bez względu na to jaką decyzję o swoim związku Państwo podejmą.
Pozdrawiam A. Pacia