Jak sobie pomóc, żeby moje życie nabrało barw? Czy mam depresję?

Witam, jestem kobietą, mam 23 lata. Mam problem, więc proszę o pomoc. Moim problemem jest mój stan psychiczny. Bardzo źle się czuję, nic mi się w ogóle nie chce. Czuję, że moje życie straciło barwy. Najgorsze jest to, że mam córkę 4-letnią, a rano nie mam siły nawet wstać żeby jej śniadanie zrobić, nie chce mi się z nią wyjść na spacer, a kiedyś byłam najszczęśliwszą mamą na świecie. Ciągle chce mi się spać, gdy budzę się czuję się strasznie zmęczona. Wszystko jest mi obojętne. Teraz nie pracuję a nawet pracy mi się szukać nie chce. Nawet nie mam ochoty się przytulać ze swoim partnerem, chociaż kocham go. Nie wiem co mam z sobą zrobić, ciągle płakać mi się chce. Nic mnie nie cieszy jak dawniej. Wiem, że moim zachowaniem krzywdzę moich najbliższych, ale jakoś nie przejmuje się tym, dlatego nie wiem co mam robić. Jak sobie pomóc, żeby znów wszystkiego mi się chciało, żeby moje życie nabrało barw? Chce znów się cieszyć wszystkim dlatego proszę o poradę - co mam zrobić? Pozdrawiam

Niezastąpiona w Pani przypadku jest psychoterapia. Życzliwie zachęcam do skontaktowania się z psychologiem, który specjalizuje się w pomaganiu ludziom mającym trudności takie jak Pani - jeżeli ma Pani wewnętrzne przekonanie o tym, że chce zmienić swoje samopoczucie, chce mieć lepsze życie i chce być szczęśliwa.
W razie jakichkolwiek pytań, jestem do dyspozycji. Prowadzę także konsultacje on-line poprzez komunikator Skype, a także udzielam konsultacji telefonicznych.

Pozdrawiam serdecznie!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl