Jak sobie poradzić po zdradzie?

Dzień dobry jak sobie poradzić z problemem zostałam zdradzona porzucona przez byłego i jestem w ciazy nie potrafię się pozbierać z tego wszytkiego caly czas w sercum zal smutek cierpienie był sobie zaczol zyc z nową kobieta a ja zostałam sama z przyszlym dzieckiem a najlepsze jest to ze chciał dziecka tak jak ja

Dzień dobry,

Trudno napisać coś, co mogłoby przynieść przynajmniej częściowe ukojenie Pani cierpienia i bólu. Doświadczyła Pani zdrady, porzucenia i pozostawienia z ciążą przez partnera - to duży wstrząs i doprawdy trudne doświadczenie.
Warto jednak mieć na uwadze, że Pani sytuacja jest niełatwa w dwóch sferach - psychologicznej - gdzie przeżywa Pani poczucie smutku, upokorzenia, porzucenia oraz realnej - gdzie jest Pani w sytuacji, w której musi Pani radzić z codziennością i przygotowywać się do macierzyństwa.
Ze względu na duże obciążenie psychiczne, jakiego Pani w chwili obecnej doświadcza, namawiałbym do skorzystania ze wsparcia psychologicznego - być może w Pani mieście są ośrodki, wspierające np. samotne mamy.
Nie napisała Pani nic na temat Pani sytuacji materialnej, niezależnie od niej jednak nie można pozwolić by były parter Pani pozostawił swoje dziecko bez wsparcia finansowego. Mówiąc krótko - należą się Pani alimenty i tą kwestią należałoby się z całą pewnością zająć. Myślę, że stosownej pomocy i porady mogłyby Pani udzielić osoby z ośrodka pomocy społecznej bądź pomocy rodzinie.

Życzę Pani dużo siły i odwagi
Pozdrawiam.