Jak sobie poradzić po zdradzie męża?

Dzień dobry. Mam problemy. Prawie półtora roku temu dowiedziałam się o zdradzie męża. Bardzo trduno było mi się z tym pogodzić. Ponieważ mam od wczesnych lat dość niską samoocenę, wyśmiewano mnie w szkole, mam trudny charakter. Miewam myśli samobójcze i skłonność do samookaleczeń, biorę Parogen 2 tabl., wciąż czuję, że mąż mnie zdradza. Mam wrażenie, że wszyscy się ode mnie odwrócili, urwałam kontakty, czuję się gorsza i niepotrzebna. Proszę o pomoc!!! Czuję, ze nie radzę sobie z tym!

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swoim mieście psychoterapeutę i podjąć również taką formę leczenia. W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Szanowna Pani,

z treści wiadomości wynika, że pilnie potrzebuje Pani konsultacji z lekarzem psychiatrą na temat dalszego postępowania i możliwości terapii w szpitalu lub poza nim, ponieważ Pani życie i zdrowie są zagrożone (myśli samobójcze, okaleczanie).

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org