Jak sobie poradzić w małżeństwie z alkoholikiem?

muj maz alkocholik nienawidze go i dzieci terz wykrzyczaly mu to w twarz chce sie powiesic niech sie wiesza uwolni nas ciesze sie jak go niema ale czasem placze niewiem dlaczego chcialabym by niepil ale niedaje sobie pomuc muwi ze da rade sam guwno da rade sraty taty od tego mi sie niechce rzyc bo co to za zycie a dzieci co znimi prosze co robic

Witam,

może chciałaby Pani skorzystać z pomocy w grupie dla partnerów alkoholików? To silne wsparcie dla kobiet, które przeżywają podobne trudności, do Pani problemów.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Witam, mogłaby się Pani udać po pomoc do Ośrodka Interwencji Kryzysowej, w której podpowiedzą Pani jakie ma możliwości, w razie zagrożenia pomogą zorganizować nocleg, zapewnią opiekę psychologiczną itp. Warto oczywiście rozważyć również grupę wsparcia dla tzw. osób współuzależnionych, czyli partnerów osób mających problem alkoholowy. Pozdrawiam