Jak sobie poradzić z kaszakiem?

Mialam kaszaka ponad 15 lat aż z niego zaczęło wydobywać się cos smierdzacego byłam po skierowanie u lekarza rodzinnego i chirurg mi wyciął od tamtej pory nie mogę sobie poradzić ze wszystkich bo dopadła mnie nerwica lekowa

Dzień Dobry Panu,

Zalecałabym Pani, by skorzystała Pani z osobistej konsultacji psychologicznej/psychoterapeutycznej.

Zatem proszę nie czekać i pozwolić sobie samej pomóc...

Z przesłaniem dla pani Tego, Co jest Pani potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com