Jak sobie poradzić z miłością do żonatego mężczyzny?

witam serdecznie, Od dłuższego czasu jestem zakochana w żonaty mężczyźnie.mam 25 lat i byłam szczęśliwa dziewczyna kochającą ludzi. Zmieniłam pracę. I tam poznałam jego. Nie darzylam go uczuciem on jednak dawał sygnały że bardzo mu się podobam. Nie byłam zainteresowana tymbardziej że wiedziałam że ma żonę.Doszło do zbliżenia. Zakochałam się. Dowiedziałam się o innej dziewczynie przedemna. Teraz się rozwodzi ale jest inny jakby się odkochal. Prosił ta inna o powrót.Powiedziała nie. Bardzo cierpię

Witam, rozumiem że Pani cierpi. Partner się zmienił. Rozwodzi się, ale poprosił o szansę powrotu poprzednią dziewczynę. Czuje się Pani zraniona. Proszę skorzystać z rozmowy z psychologiem. Czy ma Pani w swoim otoczeniu kogoś z kim może podzielić się swoimi trudnymi doświadczeniami, z rodziny, przyjaciela? W Pani życiu zaszły zmiany, które w tej chwili powodują obniżenie nastroju, smutek, być może spadek samooceny. Jest to czas na zastanowienie się co mogłaby Pani zrobić dla siebie, co jest dla Pani ważne. Zająć się własnymi potrzebami. Napisała Pani że była szczęśliwą dziewczyną, przed poznaniem tego żonatego mężczyzny. Proszę się zastanowić co Pani sprawiało radość, co czyniło Panią szczęśliwą. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

Zachęcam do zgłoszenia się do psychologa, psychoterapeuty. Specjalista pomoże Pani zrozumieć i poradzić sobie z nie mającym szansy na spełnienie uczuciem, a także poczuciem smutku, straty, bycia oszukaną czy opuszczoną. Wesprze także w odbudowaniu zaufania do ludzi, własnej wartości i pewności siebie.Czasem nawet krótkotrwała terapia jest pomocna w odzyskaniu równowagi i radości życia. Warto pozwolić sobie pomóc.