Jak sobie poradzić z natręctwem myśli?

Jak sobie poradzić z natręctwem myśli? Myśli te dotyczą m.inn. zachowań agresywanych lub seksualnych, nie mam ich codziennie, lecz co jakiś czas. Da się co prawda z tym żyć,ale to bywa bardzo irytujące, a nawet nie wiem do kogo się zwrócić o pomoc. Wstydzę się komukolwiek o tym opowiadać.

Dzień dobry,

Proszę poszukać psychoterapeuty w swojej miejscowości i skorzystać z osobistej konsultacji. W internecie znajdzie Pani listę "certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego".

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza