Jak sobie poradzić z niepełnym wzwodem?

Witam. Od dłuższego czasu mam problem z uzyskaniem pełnego wzwodu. Tyczy się to zarówno stosunku z dziewczyną, jak i zaspokajania samoczynnego. Jednak w przypadku masturbacji jest lepiej. Występują również niepełne lub brak porannych wzwodów. Dodam, że mam problemy z nerką, ponieważ urolog stwierdził piasek w lewej nerce oraz żylaki podwózka nasiennego. Czy to może mieć na to wpływ? Proszę o pomoc.

ponad rok temu

Witam.

Ponieważ problem wzwodu pojawia się w różnych sytuacjach, nie zależnie od kontekstu, można przypuszczać, że przyczyna leży po stronie somatycznej, a nie psychicznej.

W związku z powyższym powinieneś udać się do urologa, aby opowiedzieć mu o swoich kłopotach.

Serdecznie pozdrawiam.