Jak sobie poradzić z nieświeżym oddechem?

Witam, jak sobie poradzić z nieswiezym oddechem?przyczyną nie świeżego oddechu są poniszczone zeby z próchnicą,które muszę teraz wyleczyc. Jak mogę sobie poradzić z tym problemem prócz wizyty u dentysty?notorycznie jem gumy ,bralam także halitomin ktory pomaga ale na godzinę. Proszę o radę co mogę kupić w aptece

Niestety nie pozbędzie się Pani przykrego zapachu z jamy ustnej bez wyleczenia wszystkich popsutych zębów oraz bez pełnej higienizacji jamy ustnej. Żucie gum nie pomoże w takim stanie, a jedynie może spowodować pojawienie się dolegliwości ze strony SSŻ.