Jak sobie poradzić z partnerem, który ciągle chce uprawiać seks?

Witam,nie wiem co mam zrobic jestem wl strasznej sytuacji:-(jestem10 lat po slubie,mamy 2 corki i mieszkam z tesciami u nich.Od jakis 2lat wszystko sie popsulo maz mnie nie docenia nie zaluwazal Wogole sie ze mna nie liczy.Oczekuje odemnie bym uprawiala z nim seks calymi tygodniami i najlepiej calymi nocami.Kiedy tego nie robie ogladal filmy pornograficzne i uwaza ze to moja wina,rozmawialam z nim i powiedzialam ze jest to dla mne uokarzajace kiedy je oglada.Nie mam pracy i bardzo sie boje ze sobie nie poradze.Bardzo prosze o pomoc bo juz niewiem co mam robic

Zachęcam do zgłoszenia się do psychologa. Być może trudności relacyjne w małżeństwie są związane nie tylko ze sferą seksualną? Przyjrzenie się i zrozumienie głębszych przyczyn trudności, otworzy drogę do pracy nad nimi i zmiany. A tym samym- wzmocnienia Pani, poprawy poczucia własnej wartości i sprawstwa, asertywności, a dalej także relacji małżeńskiej. Zachęcam do podjęcia kroków i skorzystania ze wsparcia specjalisty w terapii indywidualnej lub małżeńskiej.

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od tego, że zawsze jest przyczyna i skutek...

Z Pani relacji wnioskuję, że prawdopodobnie Państwo nie komunikujecie się ze sobą, nie rozmawiacie o swoich potrzebach, prawdopodobnie nie przytulacie się ( i potrzebą bliskości dla Mężczyzn jest właśnie seks...).

Jak sobie poradzić?
Zadbać o swoje potrzeby...
Wyrazić je Mężowi w sposób delikatny, przyjazny, bez oceniania, ze zrozumieniem i tego samego oczekiwać od Męża...
Optymalnym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z psychoterapii małżeńskiej, do której bardzo mocno Państwa zachęcam, jeśli jeszcze Państwu na sobie zależy......

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu na Skype.

Z przesłaniem dla Pani tego, czego Pani potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com