Jak sobie poradzić z przedwczesnym wytryskiem?

Witam. Czy masturbacja może być problemem wczesnego wytrysku przy stosunku płciowym? Co można zrobić, żeby do niego nie dochodziło już po paru minutach stosunku? Pozdrawiam.

Witam!

Przedwczesny wytrysk jest charakterystyczny dla mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają życie seksualne. W młodym wieku mężczyźni bardzo silnie reagują na bodźce seksualne i nie są w stanie kontrolować długości stosunku. Problem nie jest związany z masturbacją, tylko z niedoświadczeniem.

Wraz ze zdobywaniem doświadczeń w sferze seksualnej i poznawaniu swojego ciała, czas odbywania stosunku wydłuża się.

Pozdrawiam.