Jak sobie poradzić z tym uczuciem zatkanego nosa?

Witam. Od kilku miesięcy mam zatkana jedną dziurke w nosie. Do tego ciagle uczucie jakby pulsowania nad okiem z tej strony i przy nosie na policzku jak dotykam to czuję,ze pod spodem jakby mam napchane zatoki.. Nie mam kataru, zadne tabletki na zatoki nie pomagaja. Bylam u laryngologa, który zapisal mi Pronasal. Początkowo zauwazylam znaczna poprawe, jednak po 2 tyg stosowania znowu zaczelo sie pogarszac.. Teraz mija 5ty tydzien stosowania leku i jest tak samo zle jak bylo na poczatku. Juz nie wiem co robić..to uczucie zatkanego nosa, pulsowanie nad czołem i dyskomfort w spaniu dobija mnie..

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Prawdopodobnie należy zmodyfikować u Pani leczenie. Proszę skonsultować się z laryngologiem Pozdrawiam.