Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 4 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak sobie poradzić z tymi wypryskami?

Witam, 3 miesiące temu zażyłam tabletke "po" od tamtej pory mam bardzo obolałe wypryski na czole wypełniony ropą , byłam u dermatolog dostałam antybiotyk i tabletki alergiczne. Kuracja się skończyła A krost coraz więcej, nie wiem co jest. Oczywiście nie powiedziałam pani doktor że brałam tabletke.. testy alergiczne miałam robione na nic nie jestem uczulona .. nie wiem jak mam sobie pomóc gdzie się udać
KOBIETA, 25 LAT 2 miesiące temu

Czym są piegi?

Są przyczyną kompleksów, chociaż wiele kobiet traktuje je jako swój największy atut. Piegi - bo o nich mowa mogą być błogosławieństwem lub przekleństwem. A czym tak naprawdę są piegi? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

Proszę iść do dermatologa, który oceni sytuację, czy to trądzik. tabletka po stosunku nie wywołuje zwykle aż takich zmian hormonalnie

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy